ÖZSOY GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.

Hakkımızda

Hakkımızda; 2000 yılında gümrükleme hizmetleri alanında farklı bir anlayış getirmek için çıktığımız bu yolda, ülkemizin saygın kuruluşlarının çözüm ortağı olarak birçok projelere imza attık. Ekip çalışmalarında uygun uzman ve deneyimli kadromuzla, dürüstlük ilkelerine bağlı olarak hızlı ve güvenilir hizmet üretmek başlıca ilkelerimizdendir.

Yenilikçiyiz

Kuruluşumuzdan itibaren çağımızın getirdiği yeniliklerle beraber gümrükleme sektöründe butik hizmet anlayışının öncülerinden olduk. Tüm gümrükleme işlemleriniz  için size özel müşteri temsilcilerimiz tarafından butik hizmet anlayışıyla hizmet verilmektedir.
Hizmet üreten her sektör gibi gümrükleme sektörünün de hizmetin merkezinde insan vardır. Hizmet kalitemizi arttırmanın yolunun kendi kalitemizden geçtiğinin farkındayız. Rekabetin ticaretin her noktasında baş gösterdiği iş dünyasında kalite vazgeçilmezdir. Özsoy Gümrük A.Ş. olarak vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini ISO 9001:2008 ile belgelendirmiş bulunmaktayız.

Özsoy Gümrük A.Ş. olarak hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek ve zamanı en iyi şekilde yönetmek için bilgi işlem alt yapısının öneminin farkındayız. Bu kapsamda bilgi işlem yatırımlarımızı gerçekleştirdik ve  sistemimizin güvenilirliğini ve kalitesini ISO 27001 Belgesi ile taçlandırdık. İşlemlerinizin takibi; Digital arşiv, excell dosyalarından ve talimatlardan bilgi transferi ile beyanname yazımı, raporlamalar ve bilgi mesajları dahil birçok uygulamayı hizmetimizin destekleyicisi olarak sunmaktayız
Gelişen dünya ticaretinin; bilgiye, ekip çalışmasına ve zamana olan duyarlılığı bizi sürekli yeniliklere açık tutuyor. Özsoy Gümrük A.Ş. olarak dış ticaretin formalitelerini ve kargaşalarını üzerinizden almaya talibiz, biz bu işlemleri yaparken siz ticaretinizi ve işinizi geliştirin.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzu müşterilerimizle birlikte uluslararası platforma taşıyıp, global dünya değerleri ile paylaşmak.

VİZYONUMUZ

  • Dinamik ve istikrarlı büyümek,
  • Çalışanlarımızın sürekli kendilerini geliştirmesini sağlamak,
  • Müşterilerimize endeksli hizmetler geliştirmek,
  • Türkiye ve AB dış ticaret konularında en iyi mevzuat pratiklerini geliştirmek ve paylaşmak,
  • Etik kaideleri çerçevesinde sektördeki rekabet gücünü arttırmak,
  • Evrensel değerlere önem vermek,
  • Gelişen teknolojiye ayak uydurup, bu gelişmeleri müşteri memnuniyetine sunmak.
  • ISO 9001 ve 27001 standartlarında hizmet sunmak,
  • Hizmette sıfır hatayı yakalamak

İŞLETME BİLGİLERİMİZ

Şirketimiz 2007 yılında kurulmuştur. Şu an 30 çalışanımız mevcuttur. 3 Gümrük Müşaviri, 14 Gümrük Müşavir Yardımcısı, 8 diğer personel, 4 araba kurye ve 1 motosikletli kurye çalışmaktadır.
2014 yılında Güney Marmara Şubemizin ve Ege Bölge Şubemizin açılışlarını yaptık. Şirketimizin Bilgi işlem altyapısı en son teknolojiler kullanarak yenilenmektedir.
Dijital arşiv, mail bilgilendirme sistemi, uzaktan erişim ile arşiv, iş takip ve cari hesapbilgilerine ulaşabilme imkanı sağlanmıştır.
Özsoy Gümrük Müşavirliği olarak kendi binamızda siz değerli müşterilerimiz için nitelikli hizmetler üretmeyi sürdürüyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Özsoy Gümrük olarak, tekstil, sağlık, otomotiv, makine-elektronik, kimya vb.. pek çok sektörde firmalara hizmet vermekteyiz. Aşağıda referanslarımızdan bir kısmı yer almaktadır.